Цифлур — добий комаху!

Цифлур розчин 1% для зовнішнього застосування

Опис Рідина жовтуватого кольору, прозора, масляниста.

Склад 1 мл препарату містить: цифлутрин — 10 мг.

Фармакологічні властивості Препарат має контактну інсектицидну і репелентну дію. Цифлутрин належить до групи синтетичних піретроїдів другого типу, які порушують роботу натрієвих каналів нервових клітин ектопаразитів, що призводить до затримки реполяризації мембран, гальмування нервових імпульсів, порушення координації рухів, паралічу і загибелі комах. Після нанесення незначна кількості препарату резорбується, що забезпечує його тривалу інсекто-акарицидну і репелентну дію. Препарат є малотоксичним для теплокровних тварин і в рекомендованих дозах не дає резорбтивно-токсичного та подразнюючого ефекту.

Показання Захист великої рогатої худоби у пасовищний період та собак у період активності ектопаразитів: зоофільних мух Haematobia stimulans, Lyperosia irritans, L. titilans, Stomoxys calcitrans, Musca autumnalis, M. larvipara, M. аmica тощо, кровосисних комарів Aedes, Anopheles, Culex, мошок Boophthora, Simulium, Schaenbaueria, мокреців Culicoides, Forcipomya, Zentocononops, ґедзів Chrysops, Haematopota, Tabanus, оводів Нypoderma bovis, H. lineatum, гнусу, іксодових кліщів, бліх Ctenocephalides canis, вошей Linognathus setotus, волосоїдів Trichodectes canis тощо.

Протипоказання Не призначати телятам та великій рогатій худобі з масою тіла до 300 кг, цуценятам віком до 2 місяців, вагітним сукам у першій половині вагітності!

Спосіб застосування та дози Препарат наносять на суху, чисту, непошкоджену шкіру:

  • велика рогата худоба — 10 мл на 1 тварину повільно втирають вздовж хребта від холки до крижів при температурі повітря не вище +25 °С, після чого протягом 3 годин уникають потрапляння води на місця нанесення препарату; дійних корів обробляють після вечірнього доїння;
  • собаки — 1 мл на 10 кг маси тіла наносять та злегка втирають в область холки.

Найкращий захисний ефект препарат забезпечує при одночасній обробці всього поголів’я великої рогатої худоби навесні після вигону на пасовище та регулярних обробках через кожні 4-6 тижнів. Повторну обробку собак проводять не раніше ніж через 4 тижні.

Застереження Персонал, який контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил особистої гігієни і безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами, і використовувати захисний одяг (халат, шапочка, ґумові чоботи, рукавички). Після закінчення робіт ретельно вимити руки теплою водою з милом. При потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води. При використанні у рекомендованих дозах обмежень щодо вживання м’яса та молока великої рогатої худоби немає.

Упаковка Скляні флакони по 10 мл, полімерні флакони по 500 мл з дозуючої ємністю об’ємом 10 мл. Умови зберігання В упаковці виробника, у сухому, добре провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від +8 до +25 °С. Після відкриття препарат зберігати щільно закритим і використати протягом 2 місяців.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*