ПюреВАКС RCPCh ( Purevax RCPCh )

Загальні відомості

Торговельне найменування: Purevax RCPCh. Міжнародна непатентована назва: Вакцина проти панлейкопении, інфекційного ринотрахеїту, калицивирусной інфекції і хламідіозу кішок з розчинником.

Лікарська форма: вакцина — ліофілізована маса; розчинник — розчин для ін’єкцій.

Вакцина Purevax RCPCh виготовлена ​​з культуральної суспензії лінії клітин нирок кішки, інфікованих аттенуированного герпесвірусом ринотрахеїту кішок (штам FHV F2); инактивированного бромоетіленіміном антигену каліцівіруси кішок (штами FCV 431 і G1); культуральної суспензії лінії клітин нирок кішок, інфікованої аттенуированного вірусом панлейкопении кішок (PLI IV); культуральної суспензії лінії клітин MDCK, інфікованих атенуйованої бактерією Chlamydophila felis (штам 905), з додаванням гентаміцину 28 мкг / доза.

Розчинник являє собою воду для ін’єкцій.

За зовнішнім виглядом вакцина являє собою суху однорідну масу бежевого кольору; розчинник — безбарвною прозорою рідиною.

Вакцина розфасована по 1 іммунізірующей дозі (1 см3), розчинник — по 1 мл в скляні флакони відповідної місткості, герметично закупорені гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками.

Флакони з вакциною упаковані в коробки по 10 доз (10 флаконів ліофілізованої вакцини і 10 флаконів розчинника). У кожну коробку з вакциною вкладена інструкція із застосування.

Термін придатності вакцини 18 місяців з дати випуску при дотриманні умов зберігання і транспортування. Після закінчення терміну придатності вакцина для застосування не придатна.

Вакцину зберігають і транспортують в сухому темному місці при температурі від 2 ° С до 8 ° С. Заморожування вакцини не допускається.

Вакцину слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Вакцину і розчинник у флаконах без етикеток, з порушенням цілісності і / або герметичності закупорювання, зі зміненим зовнішнім виглядом, з вичерпаним терміном придатності, бракують, знезаражують кип’ятінням або 2% розчином лугу або 5% розчином хлораміну (1: 1) протягом 30 хвилин .

Утилізація обеззараженной вакцини не вимагає дотримання спеціальних запобіжних заходів.

Біологічні властивості

ВакцінаPurevax RCPCh викликає формування імунної відповіді у кішок до збудників панлейкопении, інфекційного ринотрахеїту, каліцівіроза і хламідіозу через 14-28 діб після введення, тривалістю не менше 12 місяців.

В одній іммунізірующей дозі міститься аттенуіровані герпесвірус кішок (штам FHV F2), не менше 104,9 CCID50, інактивовані антигени каліцівіруси кішок (штам FCV 431 і G1), не менше 2,0 Од. ELISA; аттенуіровані вірус панлейкопении кішок (PLI IV), не менше 103,5 CCID50, аттенуірованних Chlamydophila felis (штам 905), не менше 103,0 CCID50.

Вакцина нешкідлива, лікувальними властивостями не володіє.

Порядок застосування

Вакцина призначена для профілактики панлейкопении, інфекційного ринотрахеїту, калицивирусной інфекції і хламідіозу котів.

Заборонено прищеплювати клінічно хворих і / або ослаблених тварин. За 10 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію кішки. Вагітні та лактирующие тварини не підлягають вакцинації.

Вакцину Purevax RCPCh вводять підшкірно, з 8-ми тижневого віку, дворазово з інтервалом 3-4 тижні, в дозі 1 мл, незалежно від маси і породи кішок. Ревакцинацію кішок проводять щорічно. При високому рівні материнських антитіл в крові кішок першу вакцинацію проводять у 12-тижневому віці.

Перед вакцинацією ліофілізований компонент вакцини Purevax RCPCh змішують з розчинником. Підготовлений препарат необхідно використовувати негайно. При вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики і антисептики.

Симптомів прояви панлейкопении, інфекційного ринотрахеїту та калицивирусной інфекції, хламідіозу кішок або інших патологічних ознак при передозуванні вакцини не встановлено.

Особливостей поствакцинальной реакції при первинній і повторних імунізації не встановлено.

Слід уникати порушень схеми проведення вакцинації, оскільки це може привести до зниження ефективності імунопрофілактики панлейкопении, інфекційного ринотрахеїту, калицивирусной інфекції, хламідіозу кішок. У разі пропуску чергового введення необхідно провести імунізацію якнайшвидше.

При застосуванні вакцини відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не відзначається. На місці ін’єкції іноді можлива поява швидко зникне припухлості. У виняткових випадках можлива анафілактична реакція. У цьому випадку проводять симптоматичне лікування.

Не допускається одночасне застосування вакцини Purevax RCPCh з іншими імунобіологічними препаратами, за винятком вакцини від сказу Рабізін і вакцини проти вірусного лейкозу кішок за умови роздільного їх введення.

Терміни можливого використання продукції тваринного походження після введення вакцини Purevax RCPCh не встановлюються.

Заходи особистої профілактики

При роботі з вакциною слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами ветеринарного призначення. Після закінчення роботи вимити руки теплою водою з милом.

Всі особи, які беруть участь в проведенні вакцинації, повинні бути одягнені в спецодяг і забезпечені індивідуальними засобами захисту. У місцях роботи повинна бути аптечка першої долікарської допомоги.

При попаданні вакцини на шкіру і / або слизові оболонки їх рекомендується промити великою кількістю водопровідної води.

При випадковому введенні препарату людині, місце введення необхідно обробити 70% розчином етилового спирту, звернутися до медичного закладу і повідомити про це лікаря.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*