FORTICEPT™ UDDER WASH — ОБРОБКА ДІЙОК ПЕРЕД ДОЇННЯМ

FORTICEPTUDDER WASH ОЧИЩУЮЧИЙ ТА ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ОБРОБКИ ДІЙОК ПЕРЕД ДОЇННЯМ З РЕГЕНЕРУЮЧИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

Діюча речовина: Бензалконій хлорид 0,13 %

Допоміжні інгредієнти: детергенти, рослинні екстракти ромашки лікарської та деревію і консерванти 99,87%

Використання: Використовують для щоденної гігієни, зволоження та санації шкіри дійок вимені корів перед доїнням.

Властивості: Складові FORTICEPT™ UDDER WASH забезпечують бактерицидний ефект та допомагають знизити поширення мікроорганізмів, які можуть викликати мастит. Допомагають підтримувати гігієну вимені та видалення бруду і сміття з поверхні шкіри. Зволожуючі та пом’якшуючі  складові сприяють відновленню захисного бар’єру  та  регенерації шкіри, пом’якшують та збагачують шкіру, підвищують її еластичність та знижують травматичну дію на дійки у процесі доїння. Володіють заспокійливим ефектом. Володіє високими піноутворюючими властивостями. FORTICEPT™ UDDER WASH не володіє місцево-подразнюючою, шкірно-резорбтивною сенсибілізуючою та інгібуючою дією.

Застосування

FORTICEPT UDDER WASH використовується після попереднього розведення чистою водою. Для цього до 4 частин води необхідно повільно додати 1 частину засобу.

Можна використовувати робочі розчини для загальної гігієни тварин, обробки багаторазових серветок (прання,замочування і т.д.), миття та протирання рук оператора до та після доїння. Засіб та робочі розчини не потребують додаткових ЗІЗ при роботі з ними.

Сучасні технології дозволяють використовувати його стандартним способом шляхом протирання дійок вимені зволоженими серветками, за допомогою піноутворюючих стаканчиків чи у вигляді спрею.

Після обробки перед доїнням ретельно висушіть дійки з допомогою одноразової паперової серветки або рушником з тканини.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ЛИШЕ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВИМЕНІ!

НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ У ЯКОСТІ ДІПІНГУ ДІЙОК ПІСЛЯ ДОЇННЯ!

Завжди використовуйте свіжий робочий розчин. Використовуйте свіжий розчин, якщо миючий розчин стає помітно забрудненим.

Продукцію тваринного походження, отриману під час та після використання FORTICEPT UDDER WASH дозволяється використовувати без обмежень.

Важливою умовою ефективності засобу до доїння є його регулярне використання!

Застереження: Тільки для зовнішнього використання . Використовувати тільки для тварин. Тримати у недоступному для дітей місці.

Перша допомога: при попаданні в очі негайно промийте очі прохолодною проточною водою.

Зніміть контактні лінзи та продовжуйте промивати великою кількістю води протягом принаймні 15 хвилин. Зверніться до лікаря, якщо подразнення не проходить. Якщо ви проковтнули велику кількість даного продукту, необхідно негайно звернутися в токсикологічний центр!

Зберігання та транспортування: у тарі виробника в темних сухих приміщеннях. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Не зберігайте продукт при температурі нижче 32 F/0 ˚C або вище 95 F/35 ˚C протягом тривалого часу. У разі розливу, промийте поверхню водою.

Термін придатності – 2 роки.

Вироблено: США, Lidan, Inc. , Forticept™ – зареєстрована торгова марка 2016р.

Фасування: пластикові каністри по 10л, 20л.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*