Мультіфел-4 (Мультифел-4)

Вакцина проти панлейкопенії, ринотрахеїту, каліцивірусної інфекції і хламідіозу котів
Опис:
Вакцина Мультіфел-4 є безпечним і високоефективним засобом специфічної профілактики найбільш небезпечних інфекційних хвороб кішок. Вакцина Мультіфел-4 — асоційована інактивована вакцина, виготовлена ​​з виробничих штамів вірусів панлейкопенії, ринотрахеїту, каліцівірусів та хламідій кішок і являє собою рідину сірувато-рожевого кольору з рихлим осадом.
Склад:
Одна доза вакцини містить: вірус панлейкопенії кішок — не менше 103,0 ГАЕ; вірус ринотрахеїту кішок — не менше 105,0 ТЦД50; каліцівіруси кішок — не менше 105,0 ТЦД50; збудник хламідіозу кішок (Chlamydia psittaci) — не менше 106,0 IFU; ад’ювант.
Застосування:
Вакцину застосовують з профілактичною метою для імунізації клінічно здорових домашніх кішок і диких тварин сімейства котячих.
Метод вакцинації:
Вакцину вводять внутрішньом’язово в заднебедренной групу м’язів кошенятам і дорослим кішкам в дозі 1см3 незалежно від маси тіла і породи кішок. Первинна вакцинація включає в себе дві ін’єкції: перша — в віці 8-12 тижнів; друга — через 21-28 діб після першої вакцинації. Ревакцинують у віці 10-12 місяців. Дорослих тварин вакцинують щорічно. Допускається одночасне застосування вакцини проти панлейкопенії, ринотрахеїту, каліцівірусной інфекції і хламідіозу котів Мультіфел-4 з вакциною проти вірусної лейкемії «ЛЕОМІНОР» і вакциною проти сказу кішок «Рабіфел», але в різні місця ін’єкцій. Вакцину не змішувати  з іншими біопрепаратами і лікарськими засобами.
Імунітет:
У щеплених кошенят настає через 14 днів після другої вакцинації і зберігається протягом 12 місяців.
Форма випуску:
Вакцину випускають у флаконах (1 см3 / 1 доза).
Термін придатності:
12 місяців при дотриманні умов зберігання і транспортування (сухе темне місце, температура від 2 до 8 ° С).

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*