Нобівак LEPTO (Nobivac LEPTO)

Склад лікарського засобу
Нобівак лепту — вакцина інактивована бівалентна проти лептоспірозу собак. Кожен флакон (1 доза) вакцини містить не менше ніж по 200 млн. Інактивованих збудників L. canicola (штам Са-12-000) і L. icterohaemorrhagiae (штам 820 К). За зовнішнім виглядом вакцина являє собою безбарвну прозору суспензію.

Розфасовують по 1 мл (1 доза) в скляні флакони, упаковані по 10 штук в картонні коробки.
Фармакологічні властивості
У вакцинованих тварин імунітет виробляється протягом 3 тижнів після вакцинації. Напруженість виникла імунітету достатня, щоб оберегти тварин від лептоспірозу протягом 1 року. Вакцина нешкідлива і ареактогенна.
Показання
Вакцина Нобівак лепту призначена для активної імунізації собак проти лептоспірозу. Вакцинація профилактирует переболевание собак лептоспіроз і лептоспіроносітельство.
 Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин. Вакциною Нобівак лепту вакцинують цуценят з 8-тижневого віку, з повторною вакцинацією через 2 — 3 тижні. Базову вакцинацію дорослих, раніше невакцинованих собак, а також щорічну ревакцинацію проводять за такою ж схемою — дворазово з інтервалом в 2 — 3 тижні. Перед застосуванням вакцину ретельно струшують. Препарат вводять собакам в кількості 1 дози підшкірно з дотриманням правил асептики і антисептики. Допускається застосування вакцини Нобівак лепту в якості розчинника до вакцин Нобівак DHPPi, Нобівак DHP і Нобівак Трікет, а також змішування і одночасне застосування з вакциною Нобівак Рабіес в співвідношенні доз 1: 1.
ПОБІЧНА ДІЯ
Вакцина не викликає поствакцинальних, клінічно виражених реакцій. У деяких випадках можливе утворення легкої припухлості в місці ін’єкції препарату, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів. Після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах.
Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів вакцини. Вакцинації не підлягають собаки за два тижні до і три тижні після пологів, а також протягом 7 днів після дегельмінтизації.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Перед вживанням флакон з вакциною рекомендується струснути. При порушенні цілісності флакона або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип’ятіння протягом 5 — 10 хвилин. Флакони з вакциною, які зазнали заморожування, із зміненим кольором, що містять сторонні домішки, а також не використані протягом 24 годин після відкриття підлягають вибракуванню з подальшою утилізацією.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС. Заморожування вакцини не допускається. Термін придатності — 2 роки.
 ВИРОБНИК
Інтервет Шерінг-Плау Енімал Хелс (Intervet Schering-Plough Animal Health), Нідерланди.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*