ПюреВАКС RCP ( Purevax RCP )

Загальні положення
Вакцина Пуревакс (пюревакс) Purevax RCP з декількох компонентів, які змішуються в момент застосування:

ліофілізований компонент, який представляє собою аттенуіровані герпесвірус котячого ринотрахеїту, інактивовані котячі каліцівірусной антигени і аттенуіровані вірус котячої панлейкопении; за зовнішнім виглядом — суха однорідна маса білого кольору;
рідкий компонент — розчин для приготування суспензії (вода для ін’єкцій), по зовнішньому вигляду — прозора рідина.
біологічні властивості
Вакцина Purevax RCP стимулює імунну відповідь у кішок проти збудників панлейкопении, герпесвирусной і калицивирусной інфекцій у щеплених кішок. Вакцина нешкідлива, ареактогенна, лікувальними властивостями не володіє. Імунітет формується на 14-21 добу після введення, тривалістю не менше 12 місяців.

Застосування
Вакцина Purevax RCP призначена для імунізації кішок. Препарат лікувальну дію не володіє. Вагітні та лактирующие тварини не підлягають вакцинації. Вакциною Purevax RCP вакцинують тільки здорових тварин, вільних від гельмінтів. При вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики і антисептики і використовувати для ін’єкції тільки стерильні інструменти. Перед вакцинацією ліофілізований компонент вакцини Purevax RCP розчиняють в рідкому компоненті. Підготовлений препарат необхідно використовувати негайно. Вакцину Purevax RCP вводять в дозі 1 мл підшкірно в область лопатки, незалежно від ваги і породи кішок.

Прімовакцінація
Перша ін’єкція — у віці 8-тижневого віку і старше, друга ін’єкція — через 3-4 тижні.
Ревакцинація — через 12 місяців, і далі щорічно (одноразово в тих же дозах).

Небажані ефекти
На місці ін’єкції іноді можлива поява швидко зникне припухлості. У виняткових випадках можлива анафілактична реакція. У цьому випадку проводять симптоматичне лікування.

Протипоказання
Вакцина Purevax RCP не може бути використана одночасно з іншими імунобіологічними препаратами, за винятком вакцини від сказу Рабізін виробництва компанії Меріал за умови роздільного їх введення. Інші вакцини можуть бути призначені через 14 днів до або після застосування Purevax RCP.

Запобіжні заходи
При роботі з вакциною слід дотримуватися правил роботи з ін’єкційними ветеринарними препаратами, після роботи вимити руки теплою водою з милом. При випадкової ін’єкції людині негайно звернутися до лікаря. Вакцину слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігання
Вакцину зберігають при температурі від 2 до 8 ° С в сухому темному місці. При зазначених умовах зберігання термін придатності препарату становить 18 місяців. Вакцину не можна застосовувати після закінчення терміну придатності. Флакони з порушеною укупоркой, цвіллю, механічними домішками, які зазнали заморожування вибраковують і знезаражують кип’ятінням протягом 10 хвилин.

Розфасовка
Компоненти вакцини Purevax RCP розфасовані в скляні флакони по 1 мл (1 доза). Флакони закупорені гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками. Кожен флакон забезпечений етикеткою, на якій вказані: найменування організації-виробника та її товарний знак, найменування і призначення вакцини, її обсяг у флаконі, спосіб введення, номер серії, термін придатності.

Одиниця відпустки товару: 1 флакон 1 мл

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*