Лактісан – кормовий пробіотик для тварин та птиці

Кормовий пробіотик для свиней та птиці європейського виробника JHJ.

ЛАКТІСАН – це пробіотичний препарат, виготовлений за допомогою унікального ферментного методу з ліофілізованою добавкою. Препарат містить спеціально підібрані штами Lactobacillus з сильною детоксикаційною і протимікотоксинню дією, а також Lactococcus з пробіотичною дією. Лактісан – це виключна композиція бактерій молочної кислоти, що позитивно впливає на бактеріальну флору травної системи та покращує травлення білку в кормах для домашніх свиней, бройлерів, курей та індиків.

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Це пробіотик для тварин. Він впливає на бактерії молочної кислоти, що містяться у препараті Лактісан, запобігає розвитку патогенної бактеріальної флори у травній системі, покращуючи таким чином стан тварин. Крім того, додавання препарату до кормів значно покращує травлення білку рослинного походження, використання корму та інших кормових добавок.

Дозування на 1т комплексного корму:
* свині: 500 г – 1000 г * поросята: 500 г – 1000 г * свиноматки: 500 г – 1000 г * свиня на відгодівлі 500 г – 1000 г * бройлери: 500 г – 1000 г * несучки: 500 г – 1000 г * індики: 500 г – 1000 г * велика рогата худоба: 500 г – 1000 г

Пробіотик Лактісан застосовується в кормах для поросят, бройлерів, індиків, ВРХ,  значно покращує рівень здоров’я травної системи та продуктивність годівлі. 

Еффекти від застосування ЛАКТІСАН:

  • сприяє розвитку молочнокислих бактерій
  • виробляє речовини, що значно знижують розвиток хвороботворних бактерій, кишкової палички E.Coli, сальмонели та клостридії
  • виробляє бета-глюкани та стимулює виробленню травних ферментів тварин, таких як мальтоза, сахароза, бета- галактозидаза і т.д.
  • стимулює вироблення імуноглобулінів
  • зв’язує мікотоксини, що містяться в кормі

Упакування — мішки 20 кг.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*