ПЕРФЕКТИН — стимулятор росту

ПЕРФЕКТИН — багатофункціональна кормова добавка, його застосування знижує конверсію кормів, збільшує добові прирости поросят, зменшує період відгодівлі та покращує органоліптичні та смакові якості м’яса.

Склад
1 кг препарату містить діючі речовини: Spirulina (Arthrospira) platensis 100,0 г.
Допоміжні речовини: гідроалюмосилікат, антиоксидант.

Перфектин – це нова високоефективна кормова добавка, на основі ціанобактерії Spirulina (Arthrospira) platensis, що сприяє нормалізації обміну речовин, кращому засвоєнню корму, зміцненню природної резистентності організму, особливо при бактеріальних і паразитарних інфекціях, стресах і фізичному навантаженні; володіє антитоксичною дією; допомагає підвищити продуктивність та зберегти поголів’я сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів і хутрових звірів; збільшує міцність яєчної шкаралупи; оберігає від передчасної линьки сільськогосподарську птицю і розкльову яєць.

Підвищує приріст м’язової тканини та покращує коефіцієнт конверсії корму у свиней, великої рогатої худоби, птиці та інших тварин. Покращує репродуктивні функції, підвищує якість сперми – збільшує кількість та активність сперміїв.

Кормова добавка активує імунітет, регулює рівень тироксину, трийодтироніну, фолікулостимулюючого та лютеїнізуючого гормонів в крові, зменшує період відгодівлі,  підвищує органолептичні показники м’яса. Перфектин є інгібітором перекисного окислення ліпідів – підтримує функціональність печінки та нормалізує роботу інших внутрішніх органів. Ініціює обмін ферментів глюкоза-6-фосфатагенази та супероксиддисмутази в сироватці крові – стабілізує структуру клітини, діє як антиоксидант на вільні радикали, попереджуючи руйнування клітин і тканин організму.

За використання сільськогосподарській птиці (яйценосні кури, індички, качки, гуси) Перфектин сприяє збільшенню фактичної кількості яйцеклітин та пригнічує виникнення атрезії фолікулів. У період несучості, протягом всього періоду згодовування корму, збагаченого Перфектином, у курей-несучок підвищується яєчна продуктивність та подовжується період яйцекладки; покращується товщина і цілісність яєчної шкаралупи та збільшується вага яєць; покращується синтез протеїнів білка та одиниці ХАУ, підвищується індекс жовтка та його питома вага за зниження вмісту холестерину.

Застосування
Перфектин застосовують в якості кормової добавки – стимулятору росту. Кормова добавка  прискорює приріст ваги (збільшення м’язової тканини), стабілізує роботу печінки та репродуктивних органів, а також нормалізує обмін речовин, сприяє підвищенню продуктивності та збереженню великої рогатої худоби, овець, свиней, хутрових звірів та сільськогосподарської птиці.

Кормова добавка Перфектин у готових кормах та кормосумішах призводить до покращення коефіцієнту конверсії корму.

Протипоказання
Кормова добавка не токсична, протипоказань до застосування не встановлено. Не рекомендовано використовувати глибокотільним, глибокопорісним та тваринам в перші тижні після осіменіння.

Зберігання
У сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і отрутохімікатів. Гарантійний термін придатності 24 міс. з дати виготовлення, зазначеної на упаковці, в суміші з комбікормом – 3 місяці. Температура зберігання від 5 до 25°С.

Дозування
Препарат вводять в корм згідно технології введення мікродобавок.

Основна вимога – рівномірний розподіл кормової добавки в масі корму.

Дозування із розрахунку на 1 тонну корму:

Курчата-бройлери з 30-ти денного віку4 кг
Кури-несучки2 кг
Поросята1 кг
Свиноматки та кнурі-плідники1,5 – 2 кг
Телята до 6 місяців4 кг
Худоба на відгодівлі3,5 кг
Лактуючі корови1-2 кг
Хутрові звірі10кг

Фасування: паперові двошарові мішки по 5кг. та 25кг.

РП  №АВ-07088-04-17

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*