STEP2CLEAN — засіб мийний для знищення неприємних запахів

Неприємні запахи та бруд, котрі залишають наші улюбленці – серйозна та надокучлива проблема. Освіжувачі повітря лише маскують неприємні запахи та мають дуже нетривалий ефект.

Також для боротьби з цими запахами та брудом використовуються різноманітні мийні засоби, виготовлені за традиційними технологіями з використанням хімічних та синтетичних компонентів, що часто мають серйозні протипоказання до застосування.

На противагу їм є інноваційні рішення з  використанням ферментів, пробіотиків, рослинних компонентів. Вони є безпечними для людей та тварин, не шкодять навколишньому середовищу, але, нажаль, не завжди ефективні.

Саме тому, американською компанією Genesis Biosciences була розроблена унікальна формула, що поєднує в собі запатентовану технологію з продуктами мікробіологічних досліджень. Спеціальні речовини, що містяться в даному продукті, розчиняють органічні сполуки, такі як жири, білки, крохмаль і цукор, які з часом накопичуються на твердих і м’яких поверхнях. Використання цієї формули в складі засобів для миття  поверхонь є безпечним і ефективним способом очищення, дезодорації і видалення плям на всіх поверхнях.

Використовуючи потужний науковий потенціал в царині генної інженерії, Genesis Biosciences робить свої бактеріальні комплекси дійсно ефективними та дієвими.

В Україні, на основі цих новітніх бактеріальних комплексів впроваджено засоби для боротьби з неприємними запахами та брудом, що представлені лінійкою STEP2CLEAN.  Пропонуємо Вашій увазі мийні засоби з додатковими властивостями видалення неприємних запахів для м’яких та твердих поверхонь, для салонів автомобілів, для всіх тих місць, де  домашні улюбленці можуть залишати бруд та стійкий неприємний запах.

 Разом з продуктами STEP2CLEAN ви отримуєте:

—  високоефективне очищення всіх типів поверхонь

—  усунення неприємних запахів

— зниження несприятливого впливу жорсткої води і перешкоджання формуванню сечових солей

— мінімальний вплив на навколишнє середовище

— якісний продукт за розумні гроші

Застосовувати продукти STEP2CLEAN ви можете для миття:

плитки, підлоги, килимів, м’якої оббивки меблів, авто крісел, кліток, переносок, туалетних лотків та інше

В чому відмінність наших засобів від подібних?

— Спеціально розроблена формула в складі продукту пов’язує молекули запаху і видаляє їх назавжди, а не просто маскує на короткий час.

— «Дружні» бактерії, що містяться в продукті, виробляють позаклітинні ферменти, які руйнують органічні речовини, наприклад, такі, як білки. Продукти такого процесу руйнування потрапляють в клітину бактерії і використовуються для її росту. Таким чином, завдяки повільному розпаду речовин, запах усувається в джерелі його виникнення.

— Після того, як джерело неприємного запаху та бруду було повністю знищене, бактерії просто дезактивуються (висихають) і не становлять жодної загрози для людей, тварин та навколишнього середовища.

— Завдяки унікальному поєднанню речовин в препараті забезпечується ефективне і довгострокове усунення запаху та бруду як в лабораторних, так і в побутових умовах.

Які ще запахи можуть видаляти продукти STEP2CLEAN?

— запахи в санвузлах;

— зіпсовані продукти, такі як молоко;

— риба і риб’ячий жир;

— сигаретний дим;

— пахучі хімічні сполуки, такі як летючі жирні кислоти, аміак, меркаптани, сірководень

та багато інших.

Фасування: флакон 120мл та 430мл.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*