ЛАРВЕНОЛ — гранули для боротьби з личинками паразитів

МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ В ПРИСУТНОСТІ ТВАРИН ТА ПТИЦІ!

Препарат призначений для дезінсекції усіх типів тваринницьких приміщень як усередині так і зовні (передлагуни, лагуни, виходи скреперів гноєвидалення, гнойові купи, місця для навантаження, силосна рідина тощо), транспортних засобів для перевезення с/г тварин, обладнання для тваринництва.

Склад:

1 кг препарату містить діючу речовину:

  • S-метопрен — 0,4%
  • Допоміжні речовини: мінеральна основа, ПАР, барвник.

Нанести 25 г препарату на 1 м2 в залежності від товщини підстилки: ручне або механічне розкидання, особливо над каналами видалення гною, підстилками, рідким та твердим гноєм, органічними відходами, у місцях скупчення личинок мух і мошок.

Для застосування на свинофермах:

На повністю щілинних підлогах: обробляти всю поверхню з розрахунку 25 г/м2 і повторити у випадку очистки каналів видалення гною.

На частково щілинних підлогах: застосовувати 25 г/м2 на щілинних підлогах, а також навколо систем напоювання, вздовж стін і перегородок.

На солом’яних підстилках: обробити смугу шириною 50 см вздовж стін і навколо стовпів, під системами напоювання і годівлі.

Для застосування на птахофермах, качиних і кролефермах:

На товсту підстилку нанести 25 г/м2 препарату на кожний шар підстилки, повторюючи обробку при кожному додаванні підстилки на 10 см.

Для застосування на господарствах ВРХ, телят, молочних корів, овець, кіз:

На товсту підстилку: обробити смугу шириною 50 см вздовж стін і навколо стовпів під системами напоювання і годівлі. Наносити 25 г/м2 препарату на кожний шар підстилки, повторюючи обробку при кожному додаванні підстилки на 10 см кожні 8 тижнів.

Для зовнішнього застосування:

Предлагуни, лагуни, виходи скреперів, гнойові купи: застосовувати на всю поверхню із розрахунку 25 г/м2. Обробка діє протягом 8 тижнів після застосування. Обробити повторно за необхідності. Не застосовувати на стінах та стелях.

Зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці за температури, що не перевищує 35°С, у сухому і добре провітрюваному приміщенні. Зберігати подалі від продуктів харчування та кормів, уникати будь- яких джерел тепла і сонячних променів.

Термін придатності препарату у непошкодженій упаковці — 5 років.Термін придатності після першого відкриття — 5 років за умов зберігання в заводській щільно зачиненій упаковці.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Виробник: ЛОДІ ГРУП, Франція.

Фасування: пластикове відро 5кг. , 20 кг.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*