Промотор Л 47 (Promotor L 47.0)

Рідка форма вітамін та амінокислот, що швидко засвоюються.
Застосовується: Птиця, велика рогата худоба, свині, коні, кози, вівці, бджоли та гризуни. При нестачі поживних речовин та розладах, при слабкості та в період одужання. Під час ознак стресу (перегрівання, поствакцинальні реакції, зміна режиму годування). Протягом перших днів життя для покращення розвитку шлунково-кишкового тракту. Під час линьки гризунів та птиці. Для підвищення несучості, репродуктивної функції, відсотку виводу курчат під час інкубації та їх життєздатності. Під час виснаження та одужання, в період вагітності, лактації. Для покращення надоїв та коефіцієнту конверсії корму ВРХ. Промотор Л містить усі вітаміни та амінокислоти, які являються життєво необхідними для правильного функціонування організму. 
Забезпечує організм усіма амінокислотами, які отримані у L-формі, і є природними та у вільній формі. 
Перорально з питною водою. Рекомендовано готувати кожен день свіжий розчин.
Птиця: 1 мл/л питної води в перші 7 днів життя, повторювати протягом 3-х днів в дозі 0,5мл/л у разі ознак стресу (в залежності від програми вакцинації та зміни режиму годування) та під час високої необхідності поживних речовин (період несучості).
Бджоли: 5мл/л цукрового розчину. Гризуни: 2мл/л питної води протягом 7 днів. Телятам, ягнятам, козенятам, поросятам та лошатам: 2мл/10 кг живої маси на день, протягом 5 днів.

Фасування: каністри по 5л.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*